Kuchynské Digestory / Na úvod

Digestor? Poradíme 0907 774 541

Profil firmy FALMEC

Spoločnosť Falmec bola založená v taliansku miestnymi Vittorio Veneto Danilem a Mauriziem Poserovými a tento rok oslávi 25 rokov od svojho vzniku. Falmec má fascinujúcu históriu, ktorá patrí k dobrým tradíciám dynamicky sa rozvíjajúceho severotalianskeho regiónu.

Z malého rodinného podniku, ktorý bol zameraný na uspokojovanie špecifických potrieb trhu, vyrástol významný priemyslový koncern.

Momentálne Falmec vyrába okolo 70 modelov, z ktorých vychádza viacej než 500 rôznych verzií, a tento rovnaký počet modelov je vyrábaných na zákazku podľa požiadaviek zákazníkov. 75% objemu produkcie je vyrábaných z nerezovéj oceli, zostávajúcich 25% výrobnej kapacity pripadá na tradičné modely v country štýle.

Falmec predáva svoje výrobky do celého sveta a jeho tržby sú rovnomerne rozdelené medzi domácu výrobu a export. Medzi priamych obchodných partnerov Falmecu patria vedúci taliansky výrobcovia kuchýň ako Scavolini, Snaidero, Berloni, Febal and Veneta Cucine.

Výskum a vývoj

Falmec je vedúcou európskou spoločnosťou v kuchynských odsávačoch, ktorých záväzkom v oblasti výskumu a vývoja je nachádzať technicky pokrokové riešenia, ktoré jej umožnia úspešne súťažiť o zákazníkov na globálnom trhu.

Oddelenie výskumu a vývoja navrhuje také zariadenia, ktoré spájajú najvyššie štandardy a požiadavky na ich účinnosť a bezpečnosť. Tu je vidieť iba niekoľko z nich, ktoré sme vyvinuli: výnimočný Delta Sensor systém, ktorý automatizuje všetky systémy činnosti odsávačov - sám automaticky zapína osvetlenie a ventilátor, a v prípade potreby sa sám vypne; nový Fasteel – oceľ s povrchom, na ktorom nezanecháte odtlačky prstov; nový tichý motor s vysokým výkonom – 800 m3/hod; nový 4 rýchlostný elektronický tlačítkový panel s presvetleným.

V súčastnosti sa toto oddelenie zaoberá množstvom projektov, ktoré sú zacielené na znižovanie hladiny hlučnosti a na vývoj optického dotykového riadiaceho systému, ktorý bude posadený do skleneného panelu.


© 2023 Kuchynské digestory a odsávače pár. EMEX o.z. je predajca digestorov značiek: AIRONE  |  FALMEC
0907 774 541   obchod@emex.sk   Vytvoril: Hattas.sk   Vstup do administrácie